ButikerZrób sobie własny Dzień Kobiet -

Zrób sobie własny Dzień Kobiet

Spa Dzień Kobiet to jedno z najbardziej znanych „świąt” w naszym kraju. I choć wielu uważa, że to święto komunistyczne (podobnie jak Dzień Pracy), to jednak trudno sobie wyobrazić mężczyznę, który ósmego marca nie kupowałby kobietom swojego życie jakiegoś upominku. Najczęściej są to kwiaty.

Co ciekawe – ogłoszony kilkanaście dni temu Dzień Mężczyzny nie cieszy się takim uznaniem i większości kobiet zdarza się zapomnieć o tym dniu. My, panowie, możemy poczuć się niedoceniani i trochę zlekceważeni... ale co tam. To w końcu płeć piękna, obiekt naszych westchnień, obiekt naszych uniesień i obiekt naszych wielkich miłości. Wiele kobiet, prócz prezentów od mężczyzn, szuka sobie sposobu na świętowanie tego dnia. Ósmego marca ośrodki spa i salony kosmetyczne zapełniają się płcią piękną. Nasze panie korzystają z różnego rodzaju zabiegów – a wszystko z myślą o urodzie i znakomitym samopoczuciu.

– „Ja osobiście jeszcze w żadnych ośrodku spa nie byłam, anie na Dzień Kobiet, ani w innym czasie – mówi Joanna Pakuła, nasza dobra znajoma zapytana o chęć spędzenia tego kobiecego dnia w znanym ośrodku Spa. – Decydują tutaj przede wszystkim względy finansowe. Taki wyjazd kosztuje tyle samo, co kilka, bądź nawet kilkanaście wizyt w dobrym salonie kosmetycznym w mieście. Kiedy tak realnie na to spojrzeć, to zawsze jakoś szkoda ładować pieniędzy w Spa, tym bardziej że jakoś nie wierzę w to, żeby taki wyjazd dał mi więcej niż codzienna aktywność i wyprawa do klasycznego salonu i kosmetyczki.”

Wiele kobiet ośrodki Spa bardzo intrygują. Wiary w same zabiegi i ich skuteczność z roku na rok jest mniejsza. Wszyscy naukowcy i profesjonaliści w branży odnowy biologicznej skutecznie nas leczą ze złudzeń. Nie oszukujmy się, w Spa innowacyjności i wyjątkowości nie ma. Tyle że na pewno pobyt w takim ośrodku daje jeszcze odrobinę relaksu i przyjemności. Kilka dni temu mieliśmy okazję sprawdzić, czy Spa w Szczecinie rzeczywiście przeżywają w Dzień Kobiet oblężenie. Oj przeżywają. Spotkaliśmy wiele kobiet, które piękniały na samą myśl o zabiegach.

– „Nieczęsto mam okazje wybrać się do salonu piękności – uśmiecha się jedna z młodych dziewczyn w Spa Baltica. – Dziś sama sobie zrobiłam Dzień Kobiet. Nie można? Wszystko można... Mam nadzieję, że z czasem będzie tak, że częściej będę mogła tutaj przychodzić. Dbać o zdrowie i o wygląd trzeba, bez tego nie da się dziś żyć, dziewczynie trudno nawet o dobra pracę, jeśli nie ma prezencji. I wcale studia tutaj o niczym nie świadczą, właśnie wygląd.”

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, jedyne w swoim rodzaju. Na pewno szanować je musimy, bo to, czy było one komunistyczne, czy niekomunistyczne, to jednak święto wychwala nam kobiety. Czyi tę płeć, która stanowi o pięknie tego świata i o naszej codzienności. Na pewno nasze panie zasługują na uznanie i nasza pamięć. Zasługują także na to, by móc korzystać z ośrodków Spa.

Tagi: efekt, ksiądz, kobieta | Struktura strony

spa zakopane

 Dzisiejszy rynek wymaga, by każdy przedsiębiorca mocno inwestował we wszelkiego rodzaju akcje marketingowe. Wiadomo, że konkurencja na rynku jest ogromna – w każdej branży i szanse na zaistnienie mają tylko i wyłącznie ci, którzy nie boją się akcji rek…
czytaj więcej

zabiegi na cellulit warszawa

 Uroda kobiety jest niezwykle ważnym elementem jej życia. Każda z nas stara się zatem jakoś o nią dbać. W miarę swoich możliwości wybieramy dobre kosmetyki, które sprawią, że nasza uroda ukaże się w swym pełnym blasku i będziemy wyglądać doskonale. Wyko…
czytaj więcej

Stres nie sprzyja urodzie

Uroda jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Mówi się, że dzieje się tak przez nasze współczesne zepsute czasy, gdzie to lansuje się piękno i młodość, a odpycha starość i jakieś wady. Jednak było tak od zawsze. To ładni urodziwi ludzie zaw…
czytaj więcej