ButikerMiłość narodzi się w SPA -

Miłość narodzi się w SPA

Spa Miłość to ważny temat literatury. Ale bardzo istotną rolę gra także w światowej historii kina. Nie ma w dzisiejszych czasach filmu, w którym pominięty miałby zostać wątek miłosny. W każdym dziele filmowym przedstawiona jest jakaś miłosna historia. Na ekranach kin non stop pojawiają się romanse i komedie romantyczne. Tak już jest od wielu lat. Miłość często bywa głównym tematem filmów, a niekiedy tylko drugoplanową rolą, ale nigdy nie jest w dziełach filmowców pomijana. Na co dzień możemy oglądać w telewizji różne seriale, w których również miłość gra główną rolę, a wiele z nich nawet ma w swojej nazwie słowo „miłość”. To dowodzi nam jednego. Że jest to uczucie, które chcemy oglądać na ekranach kin czy telewizyjnych, oraz że nie potrafimy bez tego uczucia żyć i funkcjonować w społeczeństwie. Na przestrzeni czasowej naszego życia każdego z nas w końcu spotyka uczucie miłości. Dlatego filmowcy używają tego uczucia do tworzenia swoich wspaniałych dzieł.

Wielu swojej miłości szuka podczas wakacyjnych wypraw. Jeździmy w gry i nad morze, w sezonie turystycznym można w tych miejscach spotkać wiele osób. Panie mogą spotkać wielu panów, panowie natomiast mogą poszukiwać swojego ideału wśród urlopujących kobiet. Nierzadko się zdarza, że na nadmorskich kąpieliskach rodzi się wielka miłość.

Są tacy, którzy nie boją się mówić, że wakacje to przede wszystkim szukanie partnera. Niejednemu się już w ten sposób udało ułożyć życie:

– „Ja swojego ukochanego spotkałam w ośrodku Sandra w Pogorzelicy – mówi Pani Anna jeżdżąca do Spa Sandra z uśmiechem sentymentu. – Pamiętaj to wszystko jak dziś, pierwszy raz mojego męża zobaczyłam na parkingu. Swoim autem zaparkował tak, ze nie mogła wyjechać i blisko kwadrans musiałam szukać właściciela auta. Kiedy się pojawił... coś, to chyba było od pierwszego wejrzenia. Z kłopotów na parkingu zrodził się pomysł wspólnego wyjścia do pubu, później kolacji i tak już zostało. Spotykaliśmy się trzy lata, dziś jesteśmy już małżeństwem. Do Sandra SPA przyjeżdżamy tak często, jak się da. Przywołuje ten ośrodek miłe emocje.”

To nie pierwszy przypadek, kiedy młodzi ludzie spotykają się na wakacjach, zupełne sobie obcy, ale znajomość taka potrafi niekiedy przetrwać całe lata. Później tworzą się pary, rodziny...

– „Szczerze mówić to nie znam takiej historii w naszym Spa – mówi kosmetyczka pracująca w Spa Baltica w Szczecinie. – Oczywiście mówię tutaj o moich bezpośrednich klientkach, bo w gazetach takie rzeczy się czytuje. Ale nie wiem, czy miejskie Spa sprzyjają nawiązywaniu takich znajomości, tutaj trafiaj,a osoby zabiegane, takie, które na nic nie mają czasu. Zupełnie inaczej jest, kiedy ktoś jedzie do dużego ośrodka na wakacje.”

Musimy wiedzieć, że w Spa niekiedy rodzą się wielkie uczucia. Ne tylko jeździmy do takich ośrodków po zdrowie i dobre samopoczucie, ale po wrażenie i emocje. Jeśli komuś dopisze szczęście, to na terenie ośrodka może uda się spotkać wielką miłość, jaka zagości w naszym życiu na zawsze?

Tagi: miłość, kosmetyk, brzuch | Struktura strony

Mężczyzna w Spa

Instytut Zdrowia i Urody Medica SPA zlokalizowany jest na Warszawskim Ursynowie Salon Spa jest miejscem, do którego z reguły przychodzą kobiety. To płeć piękna najbardziej dba o swój wygląd i stara się jak najlepiej wyglądać w każdej sytuacji. Jednak, nie tylko kobiety mogą odwiedzać profesjonalne salony spa. Mężczyznom także proponu…
czytaj więcej

Do Spa ze zwierzątkiem?

– „To nie tak, ze jesteśmy przeciwni zwierzętom, ale musimy tutaj przestrzegać zasad sanitarnych i higieny – tłumaczy Sandra Wożniak, menadżerka trójmiejskiego ośrodka Spa. – Zdajemy sobie sprawę z tego, ze wielu klientów to ludzie starsi i samotni, tacy,…
czytaj więcej

Schudnij w Spa

Wielu Polaków ma problem ze swoją nadmierną wagą. Okazuje się, że amerykański styl życia już na dobre zagościł w naszym kraju i niestety odbiło się to na naszym ciele. Z roku na rok przybywa osób otyłych. Niestety zniża się także pułap otyłości, zaczynają…
czytaj więcej